KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557024
nr 1355 7024
Silja Reinius-Jansson
(1939-1976), Sverige
Etsning, "Onkel V". Signerad, numrerad 16/20. Motivet: 49x38 cm
Silja Reinius-Jansson, svensk bildkonstnär född 1939, död 1976.
Utrop:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:58:13
19 okt
Silja Reinius-Jansson
Läs mer om Silja Reinius-Jansson